Представник Twitter вперше постав перед сенаторами через пропаганду

Одна з керівників Facebook Шеріл Сандберг і гендиректор Twitter Джек Дорсі виступили на слуханнях комітету з розвідки сенату США.

Роботою найбільшої соцмережі світу сенатори вже цікавилися, а от Twitter відповідав на запитання політиків вперше, – пише ББС Україна. 

Генеральний директор Twitter Джек Дорсі та головний виконавчий директор Facebook Шеріл Сандберг говорили про цензуру та використання соціальних мереж для поширення політичної пропаганди.

В Америці проводять розслідування щодо можливого втручання Росії у вибори в США за допомогою поширення фейкових новин та дезінформації під час президентської кампанії у США 2016 року. У квітні з цього приводу в сенаті виступав творець Facebook Марк Цукерберг.

Сенатори хочуть переконатися, що ситуація із закордонним втручанням не повториться у листопаді під час проміжних виборів.

Сенатори хотіли послухати і керівників Google, але від них ніхто не прийшов.

У Google хотіли відправити на слухання старшого віце-президента і головного юриста компанії Кента Вокера, але сенатори бажали бачити лише очільника Сундара Пічаї або гендиректора материнської структури Alphabet Ларрі Пейджа. Зрештою місце, підготоване для Google, лишилося порожнім, що розчарувало сенаторів.

Голова сенатського комітету Річард Берр на початку засідання нагадав про роль, яку інтернет-сервіси зіграли під час передвиборчої кампанії 2016 року у США.

Москва своє втручання у вибори в США спростовує. У Вашингтоні ж вважають, що до цього може бути причетна так звана “фабрика тролів”.

Нагадаємо, Твітер зробив жорсткішими правила оприлюднення політичної реклами.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...