Представник РФ у Мінську втік із зали засідання під час обговорення російської агресії в Керченській протоці

Представник Росії на переговорах в Мінську Борис Гризлов залишив залу засідання під час оголошення українською стороною протесту проти відкритої російської агресії в Керченській протоці. 

“Коли немає що сказати – росіяни тікають. Або відверто брешуть”, – написала перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

Вона наголосила, що російські пропагандистські медіа розповсюдили відверто маніпулятивні і неправдиві заяви бойовиків “Л-ДНР” про звільнення заручників.

“Українська сторона передала конкретні списки і пропозиції здійснити звільнення утримуваних 27 грудня 2018 року в форматі 23/23 (росіян в українських тюрмах на політв’язнів Кремля) і 66/19 (помилуваних сепаратистів на військових і цивільних в ОРДЛО)”, – повідомила Геращенко.

За її словами, пропозиція прозвучала в присутності ОБСЄ і була передана росіянам в письмовій формі.

“Ті категорично відмовилися, ще й озвучили маніпулятивну інформацію про заручників. Ось в цьому вся Росія – тікати і брехати”, – наголошує Геращенко.

“При цьому російська сторона фактично заблокувала обговорення військової провокації на Азові. На агресорі і шапка горить”, – зазначила вона.

Нагадаємо, депутат Власенко назвав Геращенко “підстилкою” під час голосування за введення воєнного стану в Україні.

загрузка...
Загрузка...