Правоохоронці зібрали біоматеріали активістів, які пікетували ГПУ

Одразу після завершення акції протесту під будівлею Генеральної прокуратури, яка мала місце 17 вересня, співробітники установи почали збирати речові докази.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Паоло Лумиере, оприлюднивши відповідне фото.

“Після того, як “революціонери” з-під Генпгогугатуги розійшлися, з будівлі вийшли люди в формі з валізками криміналістичної лабораторії. Вони ретельно зібрали довкола всі жуйки, недопалки. Покинуті одноразові стаканчики і інше сміття. Зняли відбитки пальців з випорожнених газових балончиків, балончиків з фарбою і розбитого скла пляшок з-під коктейлів. Взяли зразки фарби і відбитки з стіни будівлі”, – пише користувач соціальної мережі.

За словами Лумиере, також зараз десятки силовиків ретельно вивчають відеозаписи, які робили їх агенти у натовпі, записи з камер спостереження і стріми та фото з соц-мереж і інтернету.

“База даних мобільних операторів співставляється з номерами, зареєстрованими в той час в ближніх сотах, коди апаратів, номери телефонів, списки дзвінків за всі роки користування аналізуються і співставляються. Номери, які були вимкнені в цьому районі перед часом “акції”, номери, які були включені після часу акції – також.
Зображення облич з фото-відео ретельно вивчаються, розміри між очей, носа, губ, і т д. визначаються за допомогою спеціальної програми і можуть бути занесені в систему автоматичного розпізнавання облич, яка зараз тестується в столиці, зокрема в камерах станцій метро. Відбитки пальців співставлляються з базами даних МВС і базою власників біометричних паспортів. Залишки слини з недопалків і стаканчиків, волосся йде на визначення ДНК”, – пише Паоло Лумиере.

За словами користувача Facebook, загалом цей комплекс дій спрямований на визначення особи кожного учасника акції, його зв’язків і кола знайомств. Що само собою веде до визначення імовірного місця його перебування.

“Тому чекайте арештів. Якщо ви засвітили личико, мобільний або сплюнули зі злості – за вами прийдуть”, – резюмує Лумиере.

Нагадаємо, розпочалося засідання щодо обрання запобіжного заходу активісту “Традиція і порядок” Антону Шуму, який позавчора був затриманий під час акції протесту під ГПУ.

Інший затриманий та побитий поліцією активіст “Традиції і порядку” вже на волі.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...