Прапори “ЛДНР”, Георгіївські стрічки, зображення Леніна: Росіяни влаштували ходу на Євробаченні у Португалії

Російська делегація перед відкриттям пісенного конкурсу “Євробачення-2018” у Лісабоні провела акцію “Безсмертний полк”, учасники якої несли, зокрема, прапори “ЛНР” і “ДНР”.

Про це повідомив голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха, який спостерігав за акцією, – передає Українська правда.

Зазначається, що учасники акції, окрім портретів нібито своїх родичів, які брали участь у Другій світовій війні, несли також прапори РФ, України, Білорусі та Грузії.

“Ми (українці у Лісабоні – ред.) пішли на акцію, аби зафіксувати, хто там є, яку використовує символіку і хто є організатором акції. На площі поруч з російськими прапорами були прапори “ДНР” і “ЛНР”, – розповів Садоха.

“У деяких учасників акції з прапорами України ми питали, чи дійсно вони є українцями. Вони сказали, що ні. Були також прапори Грузії. Були прапори інших країн, але люди, які їх несли, навряд чи були представниками тих країн. Серед учасників акції були португальські організації лівого спрямування”, – додав він.

Зазначається, що ходу очолила співачка Юлія Самойлова, яка представляє РФ на Євробаченні-2018.

За оцінками голови Спілки українців у Португалії, в акції взяли участь щонайменше 300 учасників.

Нагадаємо, у Росії опозиційний мітинг “Він нам не цар” завершився масовими арештами.

Україна та США засудили масові затримання демонстрантів у Росії.

Раніше і в Європейському союзі схожим чином прокоментували дії поліції в Росії проти учасників акцій у низці міст країни. Як заявила речниця верховного представника ЄС із закордонних справ Федеріки Моґеріні, реакція поліції поставила під загрозу “засадничі свободи висловлення думки, об’єднань і зібрань” у Росії.

Тим часом у Росії під час акції протесту силовики побили журналіста іноземного видання.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...