Позачергові парламентські вибори за чинного складу ЦВК стануть профанацією, – Мосійчук

Радикальна партія Олега Ляшка готова до проведення позачергових парламентських виборів, однак їх проведення буде неефективним без зміни складу ЦВК та ухвалення нового закону про вибори. 

Про це народний депутат Ігор Мосійчук написав на своїй сторінці у Facebook.

“В перші дні нового 2017 року почастішали висловлювання відомих і мало відомих політичних експертів в першу чергу афільованих до ВО “Батьківщина” та “Опозиційного блоку”, які говорять про проведення дострокових парламентських виборів в 2017 році як про доконаний факт.

У той же час спікер парламенту Андрій Парубій запевняє суспільство, що жодних дострокових парламентських виборів в 2017 році не буде.

Я не збираюся вангувати, будуть чи не будуть. Просто озвучу офіційну позицію по цьому питанню нашої Радикальної партії Олега Ляшка: ми не боїмося і абсолютно готові до проведення позачергових парламентських будь-якої миті, але в той же час їхнє проведення при нинішньому складі ЦВК та чинному виборчому законодавстві не дасть жодних якісних змін та перетвориться в чергову профанацію”, – пише народний депутат.

За словами парламентаря, проведенню позачергових парламентських виборів має передувати виконання двох умов:

“1. Президент Порошенко має невідкладно внести на розгляд парламенту нових членів ЦВК, які згідно з політичною традицією представлятимуть всі фракції Верховної ради.

2. Парламент має якнайшвидше розглянути і ухвалити новий закон про вибори на пропорційній основі за відкритими списками. Мажоритарка з відвертим підкупом виборців має відійти в минуле”.

Політик наголосив, що тільки виконання двох вищезазначених вимог може гарантувати суспільству якісні зміни парламенту при проведенні позачергових чи навіть чергових виборів

Нагадаємо, раніше Ігор Мосійчук заявив, що голову ЦВК Михайла Охендовського слід судити разом з екс-президентом Віктором Януковичем.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...