Site icon ІНФОРМАТОР

Повідомлено про підозру адвокату, який підбурював громадянина до дачі 10 тис. доларів США хабара судді

За процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру адвокату у закінченому замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману та підбурюванні до надання службовій особі неправомірної вигоди (ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України).

Про це повідомляє ІНФОРМАТОР з посиланням пресслужбу Київської міської прокуратури.

Встановлено, що у липні 2023 року адвокат, ввівши в оману громадянина, підбурив останнього до надання неправомірної вигоди нібито судді одного із районних судів столиці за прийняття позитивного рішення у цивільній справі про поділ майна між спадкоємцями. При цьому адвокат мав намір залишити суму неправомірної вигоди собі та розпорядитися нею на власний розсуд.

Слідством не встановлено причетності судді до зазначених правопорушень.

У ході контролю за вчиненням злочину адвоката затримали після передачі йому обумовленої суми коштів у розмірі 10 тис. доларів США.

Підозрюваному обрано запобіжний захід, досудове розслідування триває.

Викрито правопорушення прокурорами спільно зі слідчими СВ Печерського ГУ НП у місті Києві, за оперативного супроводу ГУ СБУ в м. Києві та Київській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Exit mobile version