Повернення соцвиплат мешканцям Донбасу підтримують 60% українців, – дослідження

Більше 60% українців підтримують відновлення соціальних виплат мешканцям окупованої частини Донецької та Луганської областей.

Про це йдеться у дослідженні об’єднання аналітиків та журналістів «Кальміуська група» під назвою «Як Україні утримати лідерство у Мінському процесі», – пише Громадське.

Зазначається, що дослідження проводилося з 14 квітня по 2 травня 2018 року, воно засноване на результатах соціологічних опитувань.

Більше половини українців (понад 60%) підтримали ідею повернення соціальних виплат для мешканців непідконтрольних територій, а також введення миротворців та міжнародної адміністрації на окуповану частину Донбасу.

«75% всіх респондентів очікують впродовж цього року на діалог та мирні переговори задля припинення конфлікту на сході України», — заявив глава «Громадського ТБ Донбасу» Олексій Мацука.

Також у звіті йдеться, що більшість респондентів (67%) вважають неприйнятними політичні умови Росії та самопроголошених «республік».

У питанні надання окупованим територіям особливого статусу думки українців розділилися порівну — 48% «за» та стільки ж «проти».

Нагадаємо, раніше окупанти через брак коштів почали скорочувати соціальні виплати мешканцям окупованого Донбасу.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...