Поведінка Червоненка принижує окремо взяту людину і українців в цілому, – депутат

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук обурений висловлюваннями екс-міністра транспорту Євгена Червоненко в прямому ефірі українського телеканалу.

Про це Мосійчук написав на своїй сторінці у Facebook.

“В ефірі 112 каналу екс-міністр транспорту Євген Червоненко, коментуючи конфлікт на АЗС, де він вів себе як натуральне бидло, назвав людину, з якою в нього виник конфлікт не інакше, як “чіполіно” а на мої зауваження про те, що його поведінка принижує окремо взяту людину і українців в цілому я почув масу словесного проносу”, – пише Мосійчук.

“Вислухавши цей потік брудної свідомості від Червоненка, я чітко сказав, що після того як, воно почало зверхньо на заправці ображати звичайну людину, українця, то став для мене чи то “чипушилою чи пітушилою”! Без різниці”, – заявив народний депутат.

Нагадаємо, 8 січня колишній народний депутат і екс-губернатор Запоріжжя Євген Червоненко, перебуваючи в нетверезому стані, влаштував гучну сварку і бійку на автозаправці WOG. При цьому він погрожував людям, які знаходилася поруч із ним в черзі на автозаправці, зброєю.

Раніше Ігор Мосійчук звинуватив колишнього голову Одеської ОДА, Михеїла Саакашвілі в тому, що останній перебуваючи на посаді очільника області вручав нагородну зброю, здобуту незаконним шляхом, в тому числі і Червоненку.

“Переконаний, що після інциденту на АЗС сама поява на телеекранах Червоненка принижує як українців, так і в першу чергу євреїв”, – резюмує Мосійчук.

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук увійшов в сотню найвпливовіших людей України за версією журналу “Кореспондент”.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...