Потрібно не піднімати ціни на газ, а зменшувати, – Ляшко

Політик розповів, як зменшити споживання газу та зробити його дешевшим для українців.

Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, – повідомляє прес-служба РПЛ. 

“По-перше, лічильники повинні ставитися в кожну квартиру за рахунок державного бюджету та облгазів, щоб не рахували середнє арифметичне і не виставляли космічні рахунки за те, що люди не споживали. По-друге, необхідна енергомодернізація за рахунок державного бюджету: заміна вікон, котелень, теплотрас, утеплення будинків. По-третє, збільшення видобутку власного газу, встановлення нульової рентної ставки на нові скважини, щоб сюди йшли інвестори і були зацікавлені більше видобувати. І четверте –  модернізація житлово-комунального господарства. Ці заходи дадуть можливість в два рази знизити споживання та вартість газу”, – переконаний Ляшко.

Народний депутат вважає, що збільшення ціни на газ призведе до закриття підприємств та збільшення трудової міграції.

“Сьогодні промислові підприємства купують газ по 14 тисяч гривень за тисячу кубів. І замість того, щоб на ці гроші підвищувати зарплати, вони платять за газ, а це лягає в собівартість продукції, Україна втрачає ринки, закриваються підприємства, а висококваліфіковані трудові кадри їдуть дешевою робочою силою по закордонах. Таким чином влада проводить політику деіндустріалізації та перетворення України на сировинну колонію, замість того, щоб торгувати готовою продукцією. Ми наполягаємо на тому, що ціни на внутрішньому ринку потрібно знижувати, щоб наші підприємства були конкурентоздатними, модернізувалися та менше платили за газ. Це дасть людям можливості заробляти достойні зарплати і не чекати субсидій”, – додав політик.

Крім цього, Олег Ляшко вимагає від влади навести порядок в тарифоутворенні та ліквідувати монополію на газовому ринку.

“Найбільша проблема полягає в тому, що в нас фактично сьогодні влада створила мегамонополіста “Нафтогаз”. У нього прибутків минулого року 40 мільярдів гривень. Вони платять собі зарплати по 3 мільйони щомісяця і виплачують десятки мільйонів євро премії. Є державна компанія “Бургазвидобування”. У них рентабельність видобутку 300%. Навіщо заробляти 300% рентабельності за рахунок українців? І для чого заробляти 40 мільярдів гривень доходу “Нафтогазу” за рахунок банкрутства промисловості цілої країни?”, – обурився політик.

Нагадаємо, Ляшко розповів, як знизити смертність на дорогах.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...