Посол Австрії під час зустрічі з Патріархом Філаретом підтримала мирне об’єднання Церков в Україні

9 листопада Патріарх Філарет провів у своїй резиденції зустріч з послом Австрійської Республіки в Україні Герміне Поппеллер.

Про це повідомили на сайті УПЦ КП.

У зустрічі також взяли участь керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт та представник посольства Андрій Дворніков.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальну релігійну ситуацію в Україні та світі, стан та перспективи утворення в Україні єдиної помісної Православної Церкви, розвиток міжконфесійного діалогу в Україні.

Зокрема, Патріарх Філарет висловив впевненість, що об’єднання православ’я і отримання Томосу про автокефалію Української Церкви консолідує і об’єднає український народ, позбавить Росію впливу на українців через Церкву та зміцнить незалежність Української держави.

“Незалежність Української Церкви має пряме відношення до національної безпеки держави. Не буде незалежної Церкви, не буде міцної Української держави. А якщо буде єдина автокефальна помісна Церква, то Україна буде міцною незалежною державою” – сказав Предстоятель.

Своєю чергою Герміне Поппеллер побажала успіхів Патріарху Філарету в церковному служінні українському народу, відзначивши важливість миру у процесі об’єднання православних Церков в Україні.

“Ми бажаємо і хочемо, щоб процес об’єднання був якомога мирним і щоб це не призвело до релігійного конфлікту” – сказала посол.

“Це є і нашою метою. Ми розуміємо, що якщо буде цей процес відбуватись мирно – не буде втручання Росії. Ми не хочемо, щоб Росія втручалася у наші внутрішні справи і будемо робити все можливе, щоб ці процеси відбувалися мирно” – запевнив владика.

Нагадаємо, диякон Олександр Занемонец заявив, що ніщо не свідчить про розкол православного світу, крім російського телебачення і ЗМІ.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...