Посадовців фіскальної служби затримали на хабарі у Харкові

Головні державні інспектори управління вимагали та одержали від підприємця 20 тисяч гривень неправомірної вигоди.

28 лютого, оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Харківській області ДЗЕ Нацполіції, слідчі обласної прокуратури спільно з працівниками СБУ в Харківській області та відділом внутрішньої безпеки обласної фіскальної служби затримали працівників ГУ ДФС області за хабарництво, – повідомляє прес-служба Нацполіції.

Так, до фіскальної служби надійшло звернення щодо порушення податкового законодавства підприємцем. Під час перевірки інформація підтвердилась. Проте посадовці одного з управлінь ГУ ДФС у Харківській області замість того, щоб притягнути бізнесмена до відповідальності, запропонували “угоду”. Підприємець сплачує їм 20 тисяч гривень “подяки”, а головні державні інспектори не помічають виявленні порушення і не вживають заходів впливу.

PM203image001 У межах кримінального провадження, відкритого за ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України правоохоронці задокументували факт вимагання та одержання правопорушниками неправомірної вигоди.

Двох головних державних інспекторів одного з управлінь обласної фіскальної служби затримали на Гімназійній набережній у м. Харків. Вони одержали від підприємця 20 тисяч гривень за ухилення від відповідальності.

PM316image003
На даний час оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Харківській області ДЗЕ Нацполіції, слідчі обласної прокуратури спільно з працівниками СБУ в Харківській області та відділом внутрішньої безпеки обласної фіскальної служби проводять санкціоновані обшуки за місцем роботи та мешкання фігурантів справи.

Правоохоронці перевіряють причетність керівництва управління та інших працівників фіскальної служби до корупційної діяльності.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...