Посадовці «Укрзалізниці» продовжують розкрадати державні кошти, – депутат

Керівники Філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця», використовуючи своє службове становище, ввійшли в злочинну змову з комерційною структурою ТОВ «Максмед Інтернешнл» і зухвало продовжують розкрадати державні кошти.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив позафракційний народний депутат Віталій Купрій.

“Так звана «справа болтів і гайок» НАБУ продовжується”, – пише політик.

Так, у березні 2016 року «Укрзалізниця» оголосила закупівлю метізної продукції вартістю 130,4 мільйони гривень. Свої пропозиції представили підприємства «Максмед Інтернешнл», «ІНКОММ», «ХАНУМАН» і «Укрземлебуд 2010».

Ще в квітні 2016 року з цього питання Купрій звертався до Прем’єр-міністра Гройсмана, Міністра інфраструктури Омеляна, керівника ПАТ «Укрзалізниця» пана Бальчуна та керівника НАБУ Ситника, яким повідомляв, що вартість закупівлі завищена на 57 мільйонів.

За результатами розгляду звернень депутата розкрадання державних коштів у «Укрзалізниці» в липні 2016 році було попереджено, злочинцям оголошені підозри та Назар Холодницький 5 січня 2017 року повідомив про завершення досудового слідства по цій справі.

Проте злочинці на цьому не спинились і за відсутності документації конкурсних торгів і завершенням строків дії конкурсних пропозицій та банківських гарантій 30 листопада 2016 року, в порушення вимог Закону «Про здійснення державних закупівель», «Укрзалізниця» визнала переможцем ТОВ «Максмед Інтернешнл».

Згідно з наявною в народного депутата інформацією, керівники ТОВ «ХАНУМАН» навіть не знали, що їх пропозиція проходила оцінку у листопаді 2016 року, а посадовці ТОВ «ІНКОММ» взагалі перебувають під слідством НАБУ.

“Хочу зауважити, що з метою приховати власні злочини, «Укрзалізниця» й «Максмед Інтернешнл» домовились про тимчасове зниження вартості продукції, яку в подальшому при виконані угоди планують суттєво збільшити. Багато документів по цій закупівлі взагалі не опубліковано на веб-порталі «Державні закупівлі», як це вимагає Закон. Це свідчить про намір посадовців «Укрзалізниці» приховати від суспільства та правоохоронців свої злочини”, – пише Купрій.

Депутат направив чергову заяву про злочин до Національного антикорупційного бюро з вимогою негайно розпочати досудове розслідування та притягнути винних осіб до кримінальної відповідальності.

“Потрібно нарешті обірвати цей ланцюг корупції в «Укрзалізниці»”, – резюмує Купрій.

Нагадаємо, вчора представники громадськості під ГПУ вимагали розслідувати корупцію у правлінні “Укрзалізниці”.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...