Порошенко знищує місцеве самоврядування у Полтаві, – Мосійчук

14 вересня в абсолютно протизаконний спосіб, з доброї волі Адміністрації Президента, відбулася спроба призначити виконуючим обов’язки Полтавського міського голови особистого фітнес-тренера нардепа з фракції БПП Сергія Капліна – Олександра Шамоту.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомляє Ігор Мосійчук.

“Я не адвокат чинного Полтавського міського голови Олександра Мамая. Він самодостатній політик, якого на останніх виборах підтримали майже 63% полтавців і, звичайно захищатиме, як себе, так і вибір мешканців Полтави. Залишу за дужками юридичну складову цього полтавського путчу, адже вона обов’язково стане предметом ретельного дослідження не тільки суддів, а й, в першу чергу, правоохоронних органів. Пропоную зосередитись виключно на трьох аспектах цієї політичної афери, виконавці якої, по суті, наплювали на місцеве самоврядування, Закони та Конституцію України”, – пише політик.

Ігор Мосійчук заявляє про три аспекти політичної афери Петра Порошенка.

Перший аспект – політичний.

“Заколотники змогли провернути свою аферу 14 вересня виключно через те, що їх благословив особисто Президент Порошенко. Напередодні п’ятничного полтавського путчу нардеп з фракції БПП Каплін мав особисту зустріч з Президентом Порошенком, на якій домовився про призначення свого фітнес-тренера в.о. міського голови Полтави, а в обмін на це пообіцяв на президентських виборах бути технічним кандидатом Петра Олексійовича, і дати по Полтаві максимальну кількість голосів за чинного Президента”, – йдеться в повідомленні.

Другий аспект – фінансовий.

“Незаконне рішення про призначення в.о. міського голови Полтави Олександра Шамоти дає Капліну і його спільникам не тільки доступ до досить чималого бюджету міста, а й доступ до депозитивного рахунку Полтавської міськради, на якому наразі зосереджено близько 800 мільйонів гривень. Тобто в даному випадку мова йде про тотальне пограбування Полтавської громади жменькою політичних пройдисвітів”, – пише депутат.

Третій аспект – суспільний.

“14 вересня жменька політичних шулерів з благословіння Президента Порошенка, витерши ноги об місцеве самоврядування в Полтаві, наплювала на вибір громади, на кожного полтавця. Як я вже писав, справа навіть не в Мамаї, а в першу чергу в принципах законності та безумовного дотримання Конституції. Зараз громада Полтави має об’єднатись і, як ніколи, єдиним фронтом виступити на захист свого права на вибір, на місцеве самоврядування, на захист коштів громади, до яких намагаються дорватися політичні жуліки”, – запевняє Мосійчук.

“Полтавці мають повстати не на підтримку Мамая, а на захист своїх прав та свобод від зазіхань різного штибу політичних бариг”, – резюмує він.

Нагадаємо, Полтаву тимчасово очолив колишній фітнeс-трeнeр Капліна.

загрузка...
Загрузка...