Порошенко продовжує контролювати роботу Roshen, – Салліван

Президент Петро Порошенко продовжує контролювати діяльність кондитерської фабрики Roshen, і насправді не передав її повністю в “сліпе управління”, як заявляв.

Про це заявив співзасновник Центру дослідження корупції та організованої злочинності Дрю Салліван.

“Представники Порошенко запевняли, що ні переводили гроші в офшори, але докази свідчать про зворотне. Потім вони напали на нас за нашу інтерпретацію документів. Порошенко запевняв, що віддасть бізнес в довірчу власність. Але ми не отримали жодного підтвердження цьому, а сам президент відмовляється опублікувати ключові документи, які б довели, що він говорить правду. Ми ж думаємо, що ці документи покажуть зовсім інше “, – зазначив він.

При цьому Салліван відзначає, що непрямі докази свідчать про те, що Порошенко і далі володіє Липецький фабрикою. Зокрема в минулому році рішення закрити фабрику прийняв менеджмент корпорації Roshen, а не траст, в управлінні якого вона офіційно перебуває.

“Тобто президент не зробив того, що обіцяв. А його люди брешуть. Причому намагаються просто спростувати наші аргументи словами” ви неправі і дурні. Ми не дурні. Ми – журналісти-розслідувачі і розуміємо, як працює бізнес-документація”, – зазначив Салліван, відкидаючи звинувачення Порошенко про наклеп, що нині він веде бізнес.

При цьому журналіст зазначив, що якби президенту не було що приховувати, то він опублікував би ці документи. Однак непублічність таких паперів спонукає ще більше ставити під питання довіру до Порошенко.

Нагадаємо, що Порошенко не став декларувати відпочинок на Мальдівах.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...