Порошенко міг літати на Мальдіви під вигаданим ім’ям, – ЗМІ

За інформацією ЗМІ, під час польоту на Мальдівські острови президент Петро Порошенко та його супутники могли використати вигадані ім’я.

Неймовірна таємничість польоту президента змусила замислитися, чи фіксуються міжнародні перельоти президента взагалі, тож кореспондентам вдалося отримати список пасажирів на одному з найдорожчих літаків Falcon 7X, – йдеться у розслідуванні проекту Схеми.

Відповідно до даних журналістів, першого січня вилетіли на Малі, а восьмого повернулися до Києва, особи з іменами Вера Лазарєва, Іван Дехтярьов, Єкатерина Сафронова, Катерина Боєва, віталій Коровін, Олена Сенченко та Ольга Герасименко. Тобто серед зареєстрованих на рейс були відсутні і сам президент і члени його родини. Зазначається, що у Держприкордонслужбі не прокоментували цю інформацію.

Згідно з даними журналістів, на самому курорті, Порошенко перебував під іменем “Petro in-cogito. Ukraine”.

Також повідомляється, що переліт із Києва до столиці Мальдів Мале та звідти до України з урахуванням перебування на курортних островах протягом 7 днів коштуватиме 154 тисячі євро або ж 119 тисяч євро, якщо літак просто доправить пасажирів до місця призначення та згодом забере.

За допомогою відкритих даних веб-ресурсів «Схеми» зафіксували, що літак очікував на пасажирів у аеропорту міста Мале. Тож найімовірніше, що оренда борту, яким літав президент, з простоєм обійшлася у приблизно 154 тисячі євро. Така опція могла бути необхідною на випадок, якщо пасажирам терміново знадобилося б повернутися в Україну.

Зазначимо, за підрахунками журналістів, загальна вартість таємної відпустки Порошенка коштувала близько півмільйона доларів.

Як відомо, раніше прес-служба президента підтвердила відпочинок Порошенка на екзотичних островах, при цьому пояснивши, що виходячи з міркувань безпеки, спочатку цей факт не розголошувався.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...