5.1 C
Kyiv
Понеділок, 26 Лютого, 2024

Порошенко ініціює зміни до закону: Усі бійці тероборони мають отримати зброю

До закону про територіальну оборону мають бути внесені зміни, які дозволять усім бійцям тероборони мати зброю.

Про це після наради в Голови Верховної Ради сказав журналістам п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Ми запропонували внести зміни до закону про територіальну оборону, які дозволяють мати зброю всім бійцям територіальної оборони, а не лише так званим добровільним громадським організаціям свою власну зброю використовувати для захисту. І думаю, що це прибере будь-які бюрократичні перепони для розгортання підрозділів територіальної оборони і збільшення ефективності захисту», – вважає Порошенко.

«Ще одна позиція — збільшення фінансування суб’єктів місцевого самоврядування для підвищення забезпечення підрозділів територіальної оборони приміщеннями, кімнатами для зберігання зброї, комплектації особового складу і створення реальних можливостей для відсічі», – говорить Порошенко.

Він також закликав передбачити додаткові кошти на фінансування Державного оборонного замовлення. «Щоб разом з тією військовою допомогою, яку отримує сьогодні Україна, ми мали забезпечити і власним коштом власні оборонні замовлення», – говорить Порошенко.

«Ми також попросили розглянути позицію розгортання програми на кшталт Ленд-лізу. Для того, щоб Україна мала можливість позичити зброю. І це буде вже значно більший обсяг. Причому не тільки літаками. А й я сподіваюсь, що з наступного тижня у нас буде і автомобільним транспортом військова допомога. Принаймні так мені кажуть партнери», – зазначає п’ятий Президент.

«Ми сьогодні спілкуємось по телефону. Бо хочу вам нагадати – Зеленський обмежив мої можливості відвідування наших партнерів як в Європі, так і в Сполучених Шататах. І все рівно ми робимо все від нас залежне для того, щоб захистити Україну», – наголошує Порошенко.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>