Порошенко і уряд безнадійно далекі від реальності та людей, – Лозовий

Влада затвердила підвищення ціни на газ, що спричинить ріст тарифів, бо безнадійно далека від реальності і простих людей, життя яких їй незрозуміле.

Про це в ефірі ІНФОРМАТОРа заявив народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий.

Говорячи про заплановану на 31 жовтня акцію протесту під Кабінетом Міністрів, яку ініціює Радикальна партія, Лозовий наголосив: «Дуже важливо показати владі, уряду і президенту, який виправдовує грабіжницькі тарифи, що суспільство не буде з цим миритися».

На його думку, підвищення тарифів не в останню чергу пов’язане з тим, що влада не розуміє реального життя і проблем простих людей.

«Базова проблема урядовців, Порошенка та чи не всіх політиків, мабуть, крім Олега Ляшка, в тому, що вони безнадійно далекі від реальності і людей. Вони живуть в абстрактному світі доповідей своїх підхалімів, френдстрічки бота, з якого вони заходять у соцмережі, кількох сайтів, які вони читають, і кількох каналів, які дивляться. Вони не розуміють реальності та того, як живуть пересічні люди», – переконаний Лозовий.

За словами народного депутата, команда Радикальної партії, яка регулярно відвідує різні регіони України, на особистому досвіді переконалася, що сотні тисяч сімей вже зараз не спроможні оплачувати послуги за житлово-комунальні послуги, вартість яких влада підвищує на вимогу так званих партнерів з МВФ.

«А уявіть собі, якою буде ситуація після чергового підняття ціни на газ?» – обурився депутат.

Серед головних вимог до Кабінету Міністрів і Петра Порошенка, які, зокрема, будуть озвучені 31 жовтня на акції під будівлею уряду, Лозовий назвав:

– встановити жорсткий мораторій на підвищення комунальних тарифів для людей;

– збільшити до 6 тисяч гривень мінімальну зарплату в бюджеті-2019;

– перерахувати відповідно до збільшення «мінімалки» всі пенсії;

– відновити соціальну норму споживання газу в розмірі не менше 2 тисяч кубів;

– повернути українцям право на субсидії, оскільки останнім часом влада суттєво обмежує коло людей, які можуть отримати пільги;

– встановити в кожну квартиру газові лічильники за рахунок бюджету;

– гарантувати «теплі кредити» для людей, що в перспективі дозволить суттєво зекономити бюджетні кошти;

– розробити та впровадити Загальноукраїнську програму енергомодернізації, яка передбачатиме розвиток альтернативної енергетики, теплозберігаючих технологій та направлення щонайменше 10% коштів, які виділяються на субсидії, на енергомодернізацію.

Лозовий також закликав усіх небайдужих громадян об’єднуватися і разом боротися проти здирницьких тарифів.

«Ми закликаємо забути про політичний інтерес і амбіції, та всім разом боротися проти здирницьких тарифів. Високі тарифи, які встановлює влада, призводять того, що людина старшого віку не може купити ліки, бюджетник не знає, як прогодувати свою родину, молоді сім’ї не хочуть заводити дітей, а молоді люди, навіть з вищою освітою, виїжджають за кордон», – наголосив депутат.

Нагадаємо, Радикальна партія анонсувала всеукраїнську акцію проти тарифів.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...