Порошенко дійшов до абсурду, виправдовуючи Мінські угоди, – Вовк

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Віктор Вовк з трибуни заявив, що так звані Мінські угоди не покладають жодних юридичних зобов’язань на будь-кого з підписантів. 

“Своєю заявою про відповідальність Путіна за виконання Мінських угод, оскільки він поставив свій підпис, Порошенко ввів в оману і громадян, і журналістів”, – заявив політик.

“Радикальна партія вже неодноразово зазначала правову нікчемність Мінських угод, як в рамках міжнародного права, так і відповідно до Конституції України.

З юридичної точки зору ці угоди є лише особистими політичними домовленостями президента Порошенка з його міжнародними партнерами – канцлером Німеччини, президентом Франції і президентом Росії”, – наголосив депутат від Радикальної партії Віктор Вовк.

Народний депутат зауважив, що способи притягти Путіна до відповідальності все ж є.

“У 2015 році Верховна Рада за ініціативи Олега Ляшка проголосувала за визнання Росії країною агресором та визнання юрисдикції Міжнародного кримінального суду в Гаазі щодо воєнних злочинів, скоєних вищими посадовими особами самопроголошених республік “ЛНР” та “ДНР””.

Нагадаємо, раніше Віктор Вовк звернувся до Авакова з вимогою розслідувати підпал автомобіля депутата від Радикальної партії.