Поради 100realty: як безпечно і вигідно придбати житло в Києві

Процедура пошуку та переоформлення об’єкту на покупця несе в собі певні ризики можливого потрапляння на шахраїв. Щоб вкласти гроші в дійсно вигідний проект або вдало придбати житло на вторинному ринку, необхідно врахувати ряд особливостей. Портал 100realty надав декілька важливих порад.

Правила вдалої купівлі житла у Києві

Процедура купівлі-продажу житла несе певні ризики для обох учасників процесу. Продавці ризикують, що за час пошуку покупця рівень середньоринкової вартості нерухомості знизиться, і він втратить частину прибутку. Покупець, в свою чергу, може потрапити на підставних осіб чи забудовників-шахраїв, і втратити одразу кошти і житло. Щоб попередити можливі казуси, необхідно шукати нерухомість тільки на перевірених порталах, наприклад, на сайті «Столична нерухомість» 100realty.ua, та керуватися наступними рекомендаціями.

Купівля об’єкту у новобудові: на що звернути увагу

Придбання об’єкту у новобудові дозволяє заощадити до 30% сімейного бюджету. Головне – правильно обрати район ЖК, планування приміщення, поверх, а також надійного забудовника. Для тих покупців, хто бажає інвестувати в нерухомість на етапі будівництва, потрібно звернути увагу на такі нюанси:

  1. Досвід забудовника і його репутація – впевнитися, що раніше вже були побудовані комплекси, введені в експлуатацію і заселені.
  2. Нагороди і позитивні відгуки – будівельна компанія повинна займати високі позиції в рейтингах кращих забудовників.
  3. Активна участь у соціальних проектах – відповідальні фірми додатково організовують зону відпочинку для мешканців, будують дитячі садки, спортивні майданчики, піклуються про благоустрій прибудинкової території.

Перед оформленням договору потрібно обов’язково перевіряти пакет документів у компанії-забудовника, щоб не зіткнутися с проблемами подвійного продажу об’єкту різним покупцям чи заморожуванням будівництва. За посиланням https://100realty.ua/realty_search/apartment/sale представлені тільки перевірені фахівцями варіанти.

Як вигідно придбати квартиру на вторинному ринку

По закономірності, чим ближче до центральних районів, тим квадратний метр об’єкту дорожчий. Занижена ціна – привід насторожитися та перевірити причину цього. Деякі поспішають продати житло, але є і шахраї, які заробляють на обмані. Щоб вдало підібрати об’єкт і укласти угоду, потрібно:

  • перевірити документи та адекватність власника приміщення;
  • обрати бажаний район, поверх;
  • оцінити стан приміщення, підвалу і даху;
  • познайомитися з сусідами, впевнитися в їх порядності.

Для підбору об’єкта необхідно використовувати тільки достовірну інформацію з перевірених оголошень бази https://100realty.ua/realty_search/house/sale. Панорами на 360 градусів і технічні характеристики відповідають фактичному стану приміщень на момент огляду інспектором.

ТОП 3 рекомендації безпечної купівлі житла

Незалежно від того, де буде купуватися житло, – на первинному чи вторинному ринку, покупцям необхідно підійти з усією відповідальністю до процесу:

  1. Користуватися послугами ріелторських компаній та перевіреними інтернет-ресурсами. При укладанні угоди через АН потрібно буде додатково заплатити 3-5% комісії за надання послуг. Але фахівці допоможуть швидко підібрати варіант, перевірять його на «юридичну чистоту», правильно оформлять необхідні документи і убезпечать від шахрайських махінацій.
  2. В договорі вказувати реальну вартість об’єкту, а не оцінену. У разі визнання угоди недійсною, продавець повинен буде повернути тільки ту суму коштів, яка офіційно зазначена в документах.
  3. Оформляти договір купівлі-продажу, а не дарування. Укладення договору дарування допомагає уникнути сплати частини податків – збору до пенсійного фонду. Але подібна угода може понести значні наслідки. Якщо договір буде визнаний недійсним, то покупець може залишитися без житла і грошових коштів.

Керуючись основними правилами, кожен зможе здійснити вдалу та вигідну купівлю об’єкту.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...