Помічник Суркова пропонував Соболєву $50 тисяч за «тему імпічменту»

Людина з оточення радника президента Росії Владислава Суркова Дмитро Пойда пропонував народному депутату від «Самопомочі» Єгору Соболєву 50 тисяч доларів за те, щоби він допоміг йому «підняти тему імпічменту» українського президента.

Це випливає із листування помічника Суркова і Соболєва, яке оприлюднив ІНФОРМАТОР.

Як випливає із переписки, Пойда пропонував Соболєву організувати звернення місцевих депутатів до Верховної Ради з проханням врегулювати процедуру усунення з поста президента України в порядку імпічменту. За відповідну «послугу» він пропонував депутату винагороду у розмірі 50 тисяч доларів, на що Соболєв відповів, що «тема ризикована» і тому не зможе «назбирати більшість». Пойда у відповідь написав, що вистачить десять людей, які підпишуть звернення.

У листуванні Соболєв цікавиться в помічника Суркова, чи працює Саакашвілі з ними і у який спосіб він зможе отримати винагороду, якщо погодиться на співпрацю. Пойда пояснює йому, що «у нього все схвачено всередині країни» і з «передачею винагороди» жодних проблем не буде.

Помічник Суркова також розповідає, що з ним працює в минулому близький до «сім’ї Януковича» олігарх Сергій Курченко.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки Україна оприлюднила схеми, з яких випливає, що Дмитро Пойда був одним із координаторів антиукраїнських акцій у структурі помічника російського президента Владислава Суркова.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...