Полтаву тимчасово очолив колишній фітнeс-трeнeр Капліна

Новообраний виконуючий обов’язки міського голови Полтави Олександр Шамота, заступник Сергія Капліна по партії, раніше працював його фітнес-тренером.

Про це повідомляє джерело у Полтавській міській раді.

За його словами, Шамота навчався у Полтавському національному педагогічному університеті на вчителя фізкультури, а після випуску, до того, як отримати депутатський мандат, доволі довго працював у місцевому фітнес-клубі.

“Каплін платив йому за тренування як особистому фітнес-тренеру”, – зазначає джерело.

Нагадаємо, вчора, 14-го вересня у Полтаві було реалізовано план по усуненню з посади полтавського міського голови Олександра Мамая.

За даними джерела, наближеного до Адміністрації президента, Сергій Каплін провів особисту зустріч з Петром Порошенком, на якій дав слово дати максимальний результат на президентських виборах для Порошенка в місті Полтаві.

Після цього, Сергій Березенко та Ігор Кононенко отримали вказівку від Порошенка організувати голосування в Полтавській міській раді таким чином, щоб виконуючим обов’язки міського голови Полтави став саме заступник Капліна по партії Шамота.

Олександр Шамота, як і Олександр Мамай, вперше до міськради потрапив у 2010 році. Як депутат, він був членом постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, цін. У 2014 році став помічником нардепа Сергія Капліна, а наступного року — членом «Партії простих людей Сергія Капліна» (пізніше — «Соціал-демократичної партії»). Того ж року вдруге був обраний депутатом Полтавської міськради.

Раніше також повідомлялося, що у Полтаві зняли з посад мера і всіх керівників міськради.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...