“Полтавський облавтодор” без тендеру заплатить десятки мільйонів гривень фірмі, яка існує чотири місяці

3 січня цього року «Полтавський облавтодор» уклав угоду з ТОВ «ТК «Промторг» на суму більш ніж 92 мільйони гривень на постачання будівельних матеріалів та палива.

Про це повідомляє Радіо Свобода, посилаючись на портал публічних закупівель ProZorro.

Відповідно до умов договору, «ТК «Промторг» до 31 грудня 2018 року має забезпечити облавтодор значними обсягами бітуму, щебеню та пального. Зокрема, ціна на бензин А-92 становить 22,9 гривні за літр, ціна на дизпаливо – 21,7 гривні за літр. Вартість транспортування товару не включена.

Угода укладена без проведення конкурсних торгів.

Інформація про причини непроведення конкурсних торгів облавтодором на ProZorro відсутня.

ТОВ «ТК «Промторг» засноване в місті Кременчук у вересні 2016 року за адресою, за якою зареєстровані ще вісім різних підприємств. Одноосібним власником та директором «Промторгу» є житель Кременчука Дмитро Литвинов. Паралельно Литвинов працює директором на ще одному підприємстві «Топ-Сегмент».

Із 1 квітня минулого року на електронну систему публічних закупівель ProZorro перейшли центральні органи виконавчої влади та підприємства-монополісти. З 1 серпня на ProZorro перейшли всі інші замовники тендерів: органи виконавчої влади в регіонах, органи місцевого самоврядування, комунальні підприємства.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...