До Польщі прибули перші солдати бронетанкової бригади США

250 американських солдатів прибули на летовище до Вроцлава та на полігон неподалік Жаґаня у Любуському воєводстві.

Про це повідомляє Польське Радіо.

Це частина танкової бригади, яка повинна зміцнити східний фланг НАТО. Новоприбулі солдати мають лише індивідуальну зброю.

Зі столиці Нижньої Сілезії вони будуть направлені у відповідні частини. В рамках першої ротації, командування бригади та інженерні батальйони з забезпеченням будуть розміщені у військових об’єктах в Жаґані, Свєнтошові, Сквєжині і Болєславці.

Таким чином, американська 3-я Танкова бригадна бойова група (4-а Дивізія піхоти) розпочинає першу, дев’ятимісячну зміну в рамках операції Atlantic Resolve, яка відбувається в рамках програми збільшення американської присутності у Європі.

6 січня у німецькому порті Бремергафен розвантажено тяжке озброєння цієї бригади. Його буде доставлено до Польщі залізницею та військовими конвоями. А групи американців, які займаються підготовкою перебування танкової бригади, діють у Польщі від грудня.

Хоча американські війська здебільшого будуть розташовані у Західній Польщі, діятимуть вони у всьому регіоні, на східному фланзі НАТО, зокрема, будуть навчатися і проходити вишколи на території усієї Польщі.

Нагадаємо, напередодні американська військова техніка, в тому числі танки прибули до одного із морських портів Німеччини. У Росії погрожують США “жорсткою відповіддю” за розміщення таких значних сил у східній Європі.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...