Польща вимагає скасувати заборону на в’їзд мера Перемишля в Україну

Рішення про заборону в’їзду в Україну, видане мерові Перемишля, шкодить польсько-українським відносинам, – вважає віце-міністр закордонних справ Ян Дзєдзічак.

Про це повідомляє Польське Радіо.

Під час засідання Комісії Сейму зі зв’язків з поляками за кордоном віце-міністр висловив надію, що заборону буде негайно скасовано. «Без пояснення цієї ситуації, без скасування цього рішення ми собі не уявляємо подальшої співпраці», – заявив Ян Дзєдзічак. Він додав, що у випадку, якщо українська сторона не скасує цього рішення, то представники МЗС Польщі не будуть присутні на Польсько-українському форумі в Ряшеві, що розпочинається у п’ятницю. Віце-міністр повідомив, що таким буде лише початок польської реакції, котра матиме справді серйозні наслідки.

Мера Перемишля Роберта Хому не було впущено до України 17 січня, коли він вирушив до Консульства Республіки Польща у Львові на різдвяно-новорічну зустріч. Рішення про заборону було прийняте Службою безпеки України. Ян Дзєдзічак заявив, що, за його інформацією, СБУ мала сумніви щодо позиції мера Хоми. «Ця аргументація незрозуміла, дивна і неприйнятна», – каже віце-міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна на п’ять років заборонила в’їзд меру Перемишля.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...