Польща є справжнім союзником України, – Пєкло

Польща є справжнім союзником України і намагається надавати максимальну допомогу, тому українським політикам слід більше зосереджуватися на спільних інтересах і підтриманні єдності між країнами.

Про це заявив посол Польщі в Україні Ян Пєкло у виступі на 11 Київському безпековому форумі.

“Ми підтримуємо демократичну стабільність України на різних можливих рівнях – за допомогою військових навчань, створення українсько-польсько-литовської бригади, яка розташована на кордоні з Польщею і повністю готова до дій, ми надаємо рекомендації і консультації через спеціальний комітет з оборони, фінансово підтримуємо деякі проекти для внутрішньо переміщених осіб на Донбасі – у Слов’янську, Краматорську, Маріуполі. Будь ласка, майте на увазі і не забувайте, що Польща є справжнім союзником України, і ми намагаємося робити все максимально можливе для України”, – сказав Пєкло.

У цьому контексті він зауважив, що деякі українські політики вважають Польщу країною, яка генерує проблеми у двосторонніх відносинах. На його думку, такий підхід є неконструктивним.

“Ми повинні думати про наші спільні інтереси, ми повинні думати про єдність, ми повинні зосереджувати зусилля на цьому, адже Росія зацікавлена у порушенні нашої єдності і створенні проблем”, – наголосив дипломат.

Нагадаємо, що Польща готова відновити зруйновані українські пам’ятки на півдні країни.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...