Політтехнолог екс-голови Коцюбинського паралізувала роботу органів влади на Приірпінні

Журналістка руху “Чесно” та політтехнолог колишнього голови Коцюбинської селищної ради Ольги Матюшиної Ірина Федорів своїми діями паралізувала роботу органів державної влади на Приірпінні.

Про це розповів активіст Євген Мельничук у ефірі “Всесвітньо-Броварського телебачення”.

Мельничук переконаний, що колишній селищний голова Коцюбинського Ольга Матюшина перебувала під контролем журналістки “Чесно” Ірини Федорів.

За його словами, проблеми у Коцюбинській сільради розпочалися вже з моменту формування команди екс-голови.

Кандидатуру Матюшиної вирішили підтримати патріотично налаштовані представники громади, зокрема активіст, який ще з 2008 року боровся з забудовою Біличанського лісу, ветеран війни на Сході України – Микола Єременко.

Саме завдяки тому, що були досягнуті домовленості з деякими самовисуванцями, фракція Матюшиної змогла отримати 12 мандатів у сільраді. На противагу команді селищного голови, сформувалася “опозиційна фракція” партії “Нові обличчя” з 15 депутатів.

Через неспроможність просувати вигідні для себе рішення, Ольга Матюшина вдалася до іншої тактики – вона просто ветувала всі рішення селищної ради.

Неконструктивна позиція голови Коцюбинського викликала невдоволення всередині лояльної до неї фракції. Микола Єременко починає пропонувати встановлювати діалог між групами депутатів та пропонує свою кандидатуру на різноманітні посади, але отримує рішучу відмову.

Євген Мельничук переконаний, що саме через принципову позицію Ірини Федорів, яка за його словами здійснювала фактичний контроль за Ольгою Матюшиною та лояльними до неї депутатами селищної ради, активіст та ветеран АТО Микола Єременко не зміг отримати належної підтримки.

Коли Єременко усвідомив реальний стан речей у Коцюбинській раді, він почав шукати союзників серед самовисуванців. Депутат залучився підтримкою двох колег з фракції Матюшенко та ще двох від “Нових облич”.

Федорів, за словами Мельничука, побачивши що її вплив слабшає, розпочала кампанію  дискредитації Єременко. На сайті, який підконтрольний журналістці руху “Чесно”, одразу з’являється низка матеріалів, де в висвітлені начебто “правдиві та шокуючі факти” діяльності депутата Єременка.

Автором цих публікацій була ніхто інша, як Ірина Федорів. Врешті-решт дії політтехнолога селищного голови привели до того, що проти Ольги Матюшиної згуртувалося 18 з 27 депутатів. Саме цієї кількості народних обранців вистачило для усунення Матюшиної з керівної посади.

Однак на сайті Федорів законне рішення депутатів назвали “самовільним захопленням влади” у селищі.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що на ГО “Біличанський рибалка” чиниться незаконний тиск.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...