Поліція зібрала докази злочинної діяльності 52 “суддів ДНР”

Поліція Донеччини зібрала докази злочинної діяльності 52 “суддів ДНР”.

Про це повідомляє Еспересо.

45 з них вже оголошені у розшук, відносно двох – матеріали спрямовані до суду для прийняття рішення про заочне осудження. Серед пособників терористів, які «вершать правосуддя» та вирішують долі людей на окупованій території – співробітник слідчого комітету РФ та “голова трибуналу ДНР”, відома тим, що знизила покарання водію, який вбив у ДТП двох людей, з 7 до 2 років позбавлення волі.

Задокументовано та доведено протиправну діяльність 52 “суддів” фейкової республіки. В тому числі – 22 осіб, які були призначені “на посади” вже у 2016 році. Наразі триває збір даних стосовно ще 19 осіб. Це майже вся вертикаль судової системи “ДНР”. Загалом правоохоронці мають інформацію про 80 працівників “суду”, які працюють зараз або працювали раніше під час окупації.

Повідомляється, що 45 зловмисників оголошені у розшук в 2016 році. Найближчим часом до них приєднаються ще 7. По кожній особі зібрано доказову базу.

“Робота тривала два роки. На кожну особу зібрано близько 60 аркушів з матеріалами, що підтверджують її вину. Серед них – показання свідків, фото- та відеоматеріали. Більшість з суддів – це зрадники, які працювали у судах Донеччини та перейшли на бік терористів. Вони були звільнені з лав судової системи України. Деякі з них до окупації були помічниками суддів та не розглянули жодної справи, деякі – провалили іспити на посаду судді”, – йдеться у повідомленні поліції.

Зрадникам загрожує до 15 років позбавлення волі.