Поліція Донеччини провела військові навчання

Начальник ГУ Національної поліції в Донецькій області В’ячеслав Аброськін сьогодні о 5.30 за сигналом тривоги підняв керівний склад обласного главку та Центрального відділу поліції.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Перевірив наявність відповідного обмундирування та спорядження, чи всі зрання мають при собі посвідчення нового зразка, уставний знак та укомплектовані аптечками. До речі, за підтримки МВС всі співробітники поліції Донеччини забезпечені аптечками поліцейського типу – все необхідне для порятунку життя при різних травмах і надання долікарської допомоги: сучасні кровоспинні препарати, перев’язувальні матеріали, антисептики і т.п. А ті, хто служить на лінії розмежування та задіяні в спецопераціях, отримали медичні набори військового призначення”, – написав Аброськін.

“Поліцейські в зоні АТО повинні володіти навичками надання першої медичної допомоги. Саме завдяки таким знанням в Красногорівці майор поліції Артем Щусь врятував життя чоловіку, який отримав поранення в результаті обстрілу бойовиками “ДНР” міста”, – підкреслив він.

Аброськін також відмітив, що інструктори з Нацгвардії навчають співробітників поліції і військовій топографії. За його словами, такі навчання мають пройти в усіх територіальних підрозділах поліції Донеччини.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЗСУ провели ракетні навчання біля Криму.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...