Поліції не вдалося встановити підозрюваних, які прив’язали чоловіка до стовпа у Чернігові

Чернігівська поліція відкрила кримінальне провадження через дії невстановлених осіб, які прив’язали до стовпа чоловіка.

Про це Громадському повідомив речник поліції Чернігова Сергій Бриль.

Він зазначив, що поліція за погодженням з міською прокуратурою порушила справу за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу (Хуліганство, вчинене групою осіб).

Бриль додав, що правоохоронці встановлюють осіб, причетних до вчинення правопорушення, але наразі підозрюваних справі немає.

Напередодні, 20-го липня у поліції розповіли, що постраждалий не має претензій до нападників і відмовляється писати заяву або давати свідчення, тому кримінальну справу не порушували.

Проте, за словами речника поліції Чернігова, провадження таки було відкрите за фактом події.

Нагадаємо, 20-го липня у Чернігові на вулиці до стовпа прив’язали Юрія Чеканова, який минулого року у Києві розбив меморіал героям Небесної сотні. Чоловіка прив’язали до металевого стовпа скотчем, а на грудях прикріпили табличку «Я ватник».

Пряму трансляцію з місця події вів представник «Національного корпусу» Олександр Тарнавський. У відео, яке й досі зберігається на його сторінці у Facebook, він неоднаразово зазначав, хто саме прив’язав Чеканова до стовпа. Подія викликала гучний резонанс серед мешканців Чернігова, які зібралися на місці події.

Патрульні ж поліцейські, які прибули на місце події на виклик небайдужих свідків, привіталися з Тарнавським за руку, а прив’язаного до стовпа звільнили лише після прибуття на місце події журналістів.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...