Поліція Праги відпустила Лозового

Чеська поліція відпустила народного депутат України Андрія Лозового.

Лозовий провів у відділку поліції вісім годин, про це він повідомив у своєму Facebook.

За словами нардепа, поліція встановила його невинуватість та відпустила. Зараз пояснення українським правоохоронцям надає помічник Лозового, який обмінював валюту напередодні у Києві.

Політик подякував за сприяння лідеру його політичної сили Олегу Ляшко, послу України у Чеській республіці Євгену Перебийносу, а також керівництву поліції України.

“Звільнили. Дякую Олегу Ляшко, Сергію Князєву, Вячеславу Аброськіну, Павлові Клімкіну, Ігору Мосійчуку, послу Євгену Перебийносу, консулу Валерію Борисову і офіцеру безпеки посольства Віталію Бабіцькому та усім небайдужим.

Став жертвою валютних аферистів. Помічник міняв кошти – і йому дали фальшиві (він зараз у поліції в Украіні пише про це заяву). Був в Празі. хотів купити в duty free подарунок Мамі Оксані Лозовій. І виявилося, що гроші – фальшиві. Оскільки в чеському законодавстві спроба розрахуватися фальшивими коштами прирівнюється до їх виробництва – мене затримали. Зняли з літака. Як в кіно. Завезли у найближчий відділок. 8 годин тримали там. але, зрештою, розібралися, що я не скоїв злочин, а навпаки – став жертвою шахраїв, тому в провадженні чеської поліції я проходжу як потерпілий”, – написав політик.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вже відреагував на події, які трапилися з його однопартійцем.

Зокрема, Ляшко заявив, що Лозовий став жертвою шахраїв і закликав українців бути уважними і обережними обмінюючи гроші.

Як повідомлялося раніше, сьогодні народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий був затриманий поліцією Праги тому що у аеропорту чеської столиці розрахувався підробленними євро. Пізніше стало відомо, що готівку він придбав у київському обміннику.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...