Поки на фронті гинуть люди, в столиці не повинно бути гучних святкувань, – Мосійчук

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук заявив про не доречність нинішніх форматів святкувань у столиці.

“Зараз наша нація переживає нову війну. І поки на фронті кращі з кращих кладуть своє життя і здоров’я на захист країни, в столиці відбуваються світоспляски у вигляді Євробачення. Нація воює, і одночасно з тим ідуть незрозумілі святкування. В умовах війни Україна мала подякувати Джамалі за перемогу, але відмовитись від проведення у себе Євробачення”, – заявив Мосійчук, додавши, ні економіка, ні нація не готові до того, щоб за триста кілометрів від фронту, де гинуть хлопці, влаштовувались гучні святкування.

Політик підкреслив, що пам’ять ветеранів Другої світової, “не повинна використовуватись для політичних провокацій організаторами всяких “Безсмертних полків”.

“Справжні ветерани у свої 96-100 років вже не здатні брати участь у жодних масових заходах. Ми маємо вшановувати справжніх героїв, а не ряжених клоунів, яких з року в рік чомусь стає все більше”, – наголосив депутат.

Також він нагадав, що дев’ятого травня “не відбулося нічого такого, щоб робити пам’ятним цей день”.

“Як і весь цивілізований світ, Україна повинна відзначати День пам’яті та примирення 8 травня. Потрібно жити майбутнім, а не як “за порєбріком” влаштовувати вакханалію із штурмом фанерних макетів”, – підсумував парламентар.