Поэт Жадан на презентации новой книги прочитал стихи про АТОшника без головы

14 сентября в Киеве состоялась презентация нового сборника стихов поэта, автора книги “Ворошиловград”, Сергея Жадана.

Новая книга под названием “Антенна” объединила 80 стихотворений различной тематики.

Об этом сообщает Интерфакс-Украина.

Так, во время презентации Сергей Жадан читал новые стихи из сборника, а также свои старые произведения. Музыкальное сопровождение вечера обеспечивал Олег Каданов, который играл на гитаре.

“Антенна” вышла в цветном и черно-белом вариантах. Над иллюстрациями к книге работал харьковский художник Гамлет Зиньковский, вокруг одной из многочисленных стрит-арт работ которого разгорелся скандал.

Презентации книги прошли в Черновцах и Киеве. Также поэт презентует сборник в Харькове, Одессе и Львове.

View this post on Instagram

#Жадан #Антена Рупор нації, людина, яка любить Вітчизну такою, якою вона є насправді, чоловік який вміє сказати про жінку так, як не скаже жодна жінка і жоден інший чоловік Сучасник, який несе у собі пам‘ять поколінь і усвідомлює хто він, звідки та чий земляк Поет, митець і патріот волонтер @serhiy_zhadan Завтра піду в Книгарню «Є» за збіркою «Антена» Ця поезія була прийнята мною як мій особистий гімн і помогла мені пройти через більше ніж рік життя … Лишай ні з чим їхню підлу варту, Оминай розставлені вміло пастки. Варто битись і підводитись варто, Якщо потому й доведеться впасти.Зірки мають виснути над тобою, Або розриватись, як ручні гранати. Серце має заливатися кров’ю І переганяти її, переганяти. Кості мають міцно зростатись. Шрами повинні додавати злості. Щось із тобою повинно статись. Щось сталося вже і триває досі. Доки ти всім цим живеш і мариш. Доки вихоплюєш, доки полюєш. Доки ти все це в собі тримаєш. Доки ненавидиш. Доки любиш.

A post shared by Natalia Glover (@fayna_younka) on

Напомним, что российский адвокат Новиков купил старые кеды Жадана.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...