Подарована Ляшком корова народила теля

Корова, яку народний депутат Олег Ляшко подарував родині переселенців із Донбасу, народила теля.

Про це лідер парламентської фракції Радикальної партії написав на своїй сторінці у Facebook.

“Корівка Смерічка, яку мені подарували на день народження Андрій Лозовий і Ігор Мосійчук і яку я передарував багатодітній сім’ї переселенців Бобрових з Луганщини, перед Новим роком привела гарненького бичка Буяна.

1
Фото – Олег Ляшко

Тож турбот у сім’ї переселенців, яка з нашою допомогою знайшла собі новий дім на моїй рідної Чернігівщині, трохи додалося. Зате 11-місячний Мирославчик і ще шестеро братиків і сестричок тепер ласуватимуть свіженьким молочком”, – розповів політик.

Парламентар додав, що іще одна сім’я переселенців Ващенкових із Авдіївки Сосницького району, у яких також семеро дітей, за сприянням його помічника отримала корову за державною програмою.

“Тож приїздіть, люди добрі, на Чернігівщину, моя команда в усьому вам допоможе. А головне – я зроблю все, щоб повернути українцям-вимушеним переселенцям їх рідний дім, наш Донбас і Крим”, – підсумував Олег Ляшко.

Нагадаємо, раніше лідер Радикальної партії застеріг генерального продюсера телеканалу NewsOne Олексія Семенова від створення нового медіа проекту, підконтрольного президенту Петру Порошенку.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...