Подання Луценка на Лозового – це розправа за нашу політичну позицію, – Ляшко

Генпрокурор Юрій Луценко, як і його попередник Шокін, вніс подання на притягнення до відповідальності народного депутата від Радикальної партії Андрій Лозового.

Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко у Facebook.

Ляшко стверджує, що подання Луценка на Лозового є замовною розправою з боку Президента Порошенка за політичну позицію членів його партії! Однією з причин тиску Ляшко називає спробу примусу його партії проголосувати за пенсійну та земельні “реформи” влади.

“Не Бойка! Не Льовочкіна! Не Вілкула! Не Скорика! Не Бакуліна! Не інших злочинців режиму Януковича, які винні у кровопролитті на Майдані і розграбуванні України.

На регіоналівських корупціонерів, які нанесли державі збитків на мільярди, Луценко подання не внесе ніколи. Бо регулярно бере у них гроші за те, що не чіпає”, – заявив лідер Радикальної партії.

Олег Ляшко назвав причини, по яким Луценко тисне на депутатів його фракції.

“Є кілька причин, навіщо Луценко це робить:

1. Спроба дискредитувати нашу команду вигаданими справами – на Лозового, Лінька, Рибалку, Мосійчука і навіть на мене. Щоб будувати на цьому власну політичну кар’єру.

2. Спроба залякати нас, щоб зробити “договороспособними”. І кілька гінців від нього до мене підходили з пропозиціями домовитися. Я їх вічливо послав, бо примушувати мене до “дружби” шантажем і погрозами нікому не вдасться. Не на того нарвалися!

3. Це політична розправа над Радикальною партією як опозиційною політичною силою. Я переконаний, що ці переслідування моєї команди здійснюються за вказівкою Президента Порошенка, чиїм кумом і ставлеником є Луценко.

Подання на Лозового – це також помста самого дрібного генпрокурора, адже:

– ми не голосували за закон під Луценка, який дозволив йому стати генпрокурором без юридичної освіти;

– ми не голосували за призначення Луценка генпрокурором;

– ми не голосували за ініційовані Луценком драконівські зміни до КПК, які обмежують права громадян на захист.”

На цьому тижні фракція Радикальної партії підписалася під вимогою відставки Луценка з посади генпрокурора.