Після суду Насірова посеред ночі возять по лікарнях

Після закінчення судового засідання, яке так і не відбулося, продовжилися нічні вояжі Романа Насірова.

Адвокат Насірова повідомив, що голову ДФС мають доправити до лікарні “Феофанія”. Проте пізніше стало відомо, що його привезли на ношах до лікарні швидкої медичної допомоги, де він пробув дві години, – пише ТСН.

“Тут відмовились його приймати і відправили за місцем попереднього лікування у “Феофанії”, – ідеться в повідомленні Bihus.info.

16996036_1361034730615893_163510476011708566_n

Зазначимо, судове засідання у справі Насірова мало розпочатися о 19:00 суботи, 4 березня. Проте воно почалося із двогодинною затримкою через анонімне повідомлення про замінування будівлі суду. Жодної вибухівки не знайшли. Увесь цей час Насіров лежав на ношах у картері швидкої допомоги на подвір’ї суду. Потім його завезли до будівлі. І щойно розпочалося засідання, Насірову знову викликали лікарів швидкої допомоги. Після обстеження лікарі рекомендували перенести судове слухання, що й зробив суд. Воно має відбутися в неділю, 5 березня, о 10:00.

А в Інституті кардіології, куди його НАБУ доставило на медичну екпертизу, не виявили в Насірова невідкладної кардіографічної патології.

Нагадаємо, раніше була названа космічна сума можливої застави Насірову у 2 мільярди гривень. Це найбільша судова застава в історії сучасної України.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...