Після скандалу у львівському наркодиспансері закрили кабінет оглядів на стан сп’яніння

Від п’ятниці, 6 січня, у Львівському обласному наркологічному диспансері, який знаходиться на балансі ЛОР, закрили кабінет оглядів на стан сп’яніння.

Кабінет не працюватиме до оприлюднення результатів службової перевірки, – повідомляє ZAXID.NET.

30 грудня із Львівського обласного наркологічного диспансера звільнили двох лікарів, які приймали аналізи у затриманої за підозрою у нетверезому водінні голови Жовківської РДА Надії Щур. Згідно з результатами аналізів Надія Щур була тверезою, хоча поліцейські помітили явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Нардеп Володимир Парасюк стверджує, що працівники диспансеру сфальсифікували результати аналізів. Департамент охорони здоров’я ЛОДА проводить службову перевірку обласного наркодиспансеру.

Нагадаємо, 30 грудня, на трасі Львів-Рава-Руська патрульні зупинили автомобіль, який маневрував дорогою. За кермом була 46-річна голова Жовківської РДА Надія Щур. Поліцейські підозрюють, що вона була у нетверезому стані. Надія Щур відмовилась проходити тест на драгері, її доставили у Львівський обласний наркологічний диспансер, де вона здала аналізи та пішла додому.

На місце події приїхав народний депутат Володимир Парасюк, який стверджує, що головна лікарка диспансеру Мирослава Кабанчик сфальсифікувала результати аналізів на стан алкогольного сп’яніння. Результати перевірки показали 0,3 моль алкоголю, тобто вона була твереза. Лікарі диспансера пояснили активістам неадекватний стан водійки тим, що у неї високий артеріальний тиск. Володимир Парасюк зачинився у кабінеті з головною лікаркою наркодиспансера і не впускав поліцію.

Після цього інциденту голова Жовківської РДА Надія Щур написала заяву на звільнення.

Додамо, що здати аналізи на стан сп’яніння можна у Комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, що на вул. І. Миколайчука, та 8-й клінічній лікарні.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...