Після Сенату США Цукерберга хочуть допитати в Євросоюзі

Співзасновника соцмережі Facebook Марка Цукерберга збираються допитати у Євросоюзі, вслід за Сенатом США.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на на прес-секретаря голови Європарламенту.

“Антоніо Таяні, голова Європарламенту, має намір надіслати лист Цукербергу в понеділок, наполягаючи на тому, що співзасновник Facebook приїхав надати свідчення”, – заявив прес-секретар Таяні.

Як зазначає видання, якщо Цукерберг погодиться приїхати на допит, йому прийдеться зіштовхнутися із деякими найжорсткішими критиками в технологічній галузі за межами Сполучених Штатів.

“Слухання щодо Facebook показують, що ще залишається занепокоєння через дотримання жорстких стандартів конфіденційності даних ЄС. Ми впевнені, що пан Цукерберг також готовий відповісти на наші запитання, показуючи, що він однаково налаштований до відповідальності перед європейськими громадянами”, – наголосив Таяні.

Наразі у Facebook не відповіли на запит The Washington Post щодо наміру допитати співзасновника соцмережі у ЄС.

Нагадаємо, після виступу в Сенаті США засновника Facebook Марка Цукерберга акції соцмережі зросли на 4,5%.

Акції компанії впали після скандалу з незаконним використанням даних більш ніж 87 млн користувачів компанією Cambridge Analytica, щоб втрутитися у вибори багатьох країн світу. Крім цього, за інформацією ЗМІ, ці дані можуть зберігатися у РФ.

Тоді прибуток засновника соцмережі впав майже на три мільярди доларів.

Один з найбільших інвесторів Facebook, котрий володіє акціями компанії на загальну суму близько 1 млрд доларів, зажадав відставки Цукерберга.

Нагадаємо, у свідченнях Цукерберга докладно викладено не тільки скандал з Cambridge Analytica, а й історія з російським втручанням в американські вибори.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...