Підслідний екс-прокурор Сус попросився на море в Туреччину

Подільський суд Києва заслухав обвинувальний акт у справі екс-слідчого Генпрокуратури Дмитра Суса та продовжив йому запобіжний захід у вигляді заборони без дозволу залишати територію Хмельницького та Хмельницької області.

Зазначається, що Сус звернувся до судді з проханням не обмежувати його у пересуванні тільки межами Хмельницької області і дозволити їздити по Україні, –  повідомляє “Судовий репортер”.

“Прошу не обмежувати мене Хмельницьким і Хмельницькою областю. Щоб санаторій якийсь чи на море, щоб мати можливість з сім’єю поїхати”, – сказав у суді екс-слідчий ГПУ.

Він додав, що офіційно не працює, але має певні накопичення.

Крім того, Сус попросив у другій половині серпня дозволити йому виїхати з сім’єю на відпочинок до Туреччини.

За його словами, вони з адвокатом вже подавали таке клопотання до Солом’янського суду, але розгляд призначили одночасно із підготовчим засіданням у Подільському суді, тому його прийшлось відкликати.

“Ми би хотіли до Туреччини”, – підкреслив він.

Проте суд задовольнив клопотання прокурора і продовжив Сусу обов’язки ще на два місяці.

Так, він не має права без дозволу прокурора та суду відлучатися з Хмельницького та Хмельницької області, окрім виїзду до Києва для навчання.

Також зобов’язаний повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи, здати паспорт та інші документи для виїзду за кордон.

Раніше повідомлялося, що колишній заступник начальника департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки – начальник управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Генеральної прокуратури Дмитро Сус вийшов з СІЗО під заставу.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...