Підозрюваний у держзраді полковник оголосив голодування

Звільнений з полону «ДНР» і нині підозрюваний у державній зраді полковник Збройних сил України Іван Без’язиков оголосив безстрокове голодування у Лук’янівському СІЗО.

За словами дружини Без’язикова, він був і раніше готовий до цього, «але сподівався на відкритий і чесний суд», – повідомляє Громадське.

«Ми сподівалися, що справа у суді буде розглядатися відкрито, і що все буде робитися так, як це має бути. Ми готові до відкритих засідань, до ЗМІ.

Ми хотіли розбиратися і хочемо досі. Хочемо, аби ЗМІ та українці мали можливість побачити тих свідків, хай вони доводять відкрито, що була нібито державна зрада», — сказала дружина полковника.

Вона не знає, чи є лікар у СІЗО, і чи стежить він за здоров’ям чоловіка. Також Кушнірова додала, що стан здоров’я у її чоловіка не дохволяє оголошувати голодування, «але він впертий, його переконати важко».

«Ніхто навіть не знає, чи він (лікар — ред.) там є. Я хотіла передати йому медичну книжку, бо лікар казав, що потрібно аби він спостерігав за станом здоров’я, але СБУ чомусь в мене ту книжку забрали», — сказала Кушнірова.

За її словами, вона востаннє бачила Без’язикова на початку травня.

«Наразі друга адвокатка у цій справі на наступному тижні буде намагатися попасти до мого чоловіка і буде відмовляти (від голодування — ред). Ми наразі домовилися, якщо йому стає погано, то він припиняє голодування», — наголосила дружина.

Нагадаємо, у Мелітополі затримали 25 людей у справі за державну зраду.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...