Під посольством Росії у Києві вимагають звільнити викрадених кримчан

Сьогодні, 26 січня, у столиці пройшов традиційний пікет посольства Російської Федерації на підтримку зниклих за період окупації Криму мешканців півострова.

Про це повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа з місця подій.

У акції взяли участь близько сорока осіб. Вони принесли до дипломатичної установи списки зниклих резидентів Криму та плакати із їх прізвищами.

1

1

На акції координатор організації КримSOS Таміла Ташева розповіла, що “Прокуратура Криму” відмовилася розслідувати зникнення 11 кримчан, та на прикладі Мурата Карімова пояснила: його зникнення демонструє, що РФ використовує насильницькі зникнення як інструмент тиску.

Також на акції виступив батько Валентина Виговського і розповів, як зникнення його сина переросло в 11 років утримання в колонії суворого режиму.

1

1

Серія акцій під хештегом #where_is_ervin # где_ервін # де_ервін була запущена 25 липня, через два місяці після насильницького зникнення Ервіна Ібрагімова, члена регіонального Меджлісу кримських татар. До сьогодні невідомо місцезнаходження Ервіна, як і інших 14-ти українців, які зникли в Криму після анексії.

Нагадаємо, раніше у столиці пікетували посольство РФ через злочини Володимира Путіна у Сирії. Кияни прийшли до посольства Росії з плакатами та фотографіями наслідків бомбардувань сирійських міст авіацією Володимира Путіна та Башара Асада.

Фото – Роман Пєтушков

для ІНФОРМАТОРа

загрузка...
Загрузка...