Під Маріуполем терористи застосували зброю з отруйною речовиною

Під Маріуполем терористи почали застосовувати зброю, яка містить отруйні речовини.

Про це повідомляє 5 канал із посиланням на військових.

Згідно з повідомленням, терористи обстрілюють українські позиції освітлювальними мінами зі спеціальними приладами, які уповільнюють їх політ і при цьому виділяють фосфорний газ.

“Освітлювальна міна, яка повинна просто світитися в повітрі, ставиться на парашутик і опускається повільно на позиції. Використовуються отруйні речовини, фосфорний газ виділяється”, – пояснює військовослужбовець ВМС ЗСУ “Джейн”.

Розвідка підтверджує – основні сили регулярних військ РФ зосереджені в окупованому Новоазовську та кількох навколишніх селищах.

“Противник хоче створити умови, непридатні для ведення оборони і змусити нас зайти в село – відкотитися на свої попередні позиції”, – розповідає морпіх Юрчук. Втім, українські захисники заспокоюють – щоб дати відсіч ворогу, в них вистачає і сил, і озброєння, і бойового духу.

Нагадаємо, 20 березня під Водяним на Маріупольському напрямку відбувся запеклий бій між українськими військовими та терористами. Російські окупаційні війська понесли втрати особового складу під час сьогоднішнього бою поблизу села Водяне.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...