Під Харковом виявили тіло бійця АТО

13 жовтня під Харковом було знайдено тіло одного з чільних активістів організації “Патріот України”, та політв’язня режиму Януковича у так званій справі “Оборонців Римарської” Віталія Княжеського, більш відомого за позивним “Вітус”.

“Кажуть самогубство. Ніби “Вітус” застрелився з рушниці. Не можу повірити! Не вкладається в голову!”, – повідомив Ігор Мосійчук на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні похорони. Друзі, помоліться за упокій душі “Вітуса”! Вічна пам’ять воїну, патріоту, революціонеру, соратнику з боротьби та просто гарній людині!” – підкреслив політик.

За словами Ігора Мосійчука, Віталій Княжеський є уродженцем міста Ізюм Харківської облассті, у нього залишилися дружина та донька.

“Навесні 2014 він брав активну участь у боротьбі з сепаратизмом у Харкові, де відзначився в легендарному бою на тій самій Римарській, після якого його знову заарештували (довгий час перебував під заставою та на моїх поруках), один із старшин першого складу батальйону “Азов”(відповідав за озброєння підрозділу)”, – додав політик.

Нагадаємо, в Харківській області зарізали 20-річного бійця АТО Володимира Гончарова, позивний Мєлкій, який перебував у відпустці.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...