Перевірка зв’язку: Як прокуратура та МЗС реагують на затриманого у Криму “агента СБУ”

У прокуратурі АР Крим та МЗС наразі перевіряють інформацію про затриманого на території окупованого півострова Геннадія Лемешка, якого російські структури називають “агентом СБУ”.

Про це у коментарі журналісту ІНФОРМАТОРа повідомили у прес-службах відомств.

“Ми перевіряємо інформацію, можливо інші органи мають якісь дані”, – заявила речниця МЗС Мар’яна Беца.

За її словами, пошуку відомостей перешкоджає статус окупованого півострова.

“Для нас Крим – це Україна, тому МЗС не має там власного представництва, що значно ускладнює нашу роботу”, – заявляють у міністерстві.

Натомість прокуратура АР Крим наразі відправила доручення до СБУ та Державної міграційної служби для встановлення обставин перебування Геннадія Лемешка на території окупованого півострова та збирає інформацію про його особу.

Про це у коментарі виданню повідомила прес-секретар прокуратури АР Крим Тетяна Тихончик.

“Наразі ми відправили доручення у інші структури. Це і СБУ, і Державна міграційна служба. Ми перевіряємо особу та обставини, за яких сталися ці події”, – йдеться у коментарі.

За словами представників прокуратури, про порушення кримінального провадження наразі мова не ведеться через відсутність необхідної інформації.

Журналіст видання вирішив дізнатися, що загрожує Геннадію Лемешко, якщо буде доведено його добровільну співпрацю з ФСБ Росії.

“Це кваліфікується як державна зрада за статтею 111 КК України і передбачає отримання покарання строком від 12 до 15 років позбавлення волі”, – відповіли у відомстві.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв, що затриманий ФСБ РФ в окупованому Криму Геннадій Лемешко дійсно був військовослужбовцем ЗСУ, але був звільнений через регулярне порушення дисципліни.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...