Переселенці з Донбасу влаштували наркопритон у центрі Києва

У Києві активізувалися “чорні ріелтори”.

Незважаючи на те, що у столиці не припиняється будівництво нових житлових комплексів, шахраї буквально воюють за квадратні метри.

Так звані “чорні ріелтори” шукають бідних, старих або немічних та намагаються ввести в оману, щоб отримати документи на квартиру.

Найпоширеніший спосіб – це підробні документи, коли молодики ставлять людей перед фактом, що їх квартира вже продана, і не один раз. В цьому ділкам допомагають нечисті на руку нотаріуси.

З початком агресії Росії на Сході України Київ заполонили переселенці із зони АТО, серед яких, на жаль, було багато кримінальних елементів. Ще навесні 2016 року мешканці будинку №32 на вулиці митрополита Василя Липківського (колишня вул. Урицького) помітили невідомих, які вселилися в одну із квартир та, за їх словами, робили там ремонт.

Через 3 місяці “ремонту” сусіди почали помічати в під’їзді та під ним використані шприци.

наркопритон

У квартирі постійно відбувалися бійки та лунали жіночі крики, через що сусіди неодноразово викликали співробітників Національної поліції. Представники МВС, виїжджаючи на місце, залишалися з носом, оскільки їм банально не відчиняли двері.

Коли сусідів остаточно втомила поведінка переселенців з Донбасу (так вони представилися після того, як прожили у квартирі понад півроку), вони вибили двері та виявили, що у квартирі – справжній наркоманський притон.

Уже наступного дня “господарі” квартири встановили нові – броньовані – двері.

17237175_1824756631112695_1064146794_o

Поліція на виклик так і не приїхала, оскільки був святковий новорічний вечір. Квартира була повністю зруйнована, частина стін були знесені, а всі кімнати заставлені порожніми пляшками з-під алкоголю; на імпровізованій кухні знайшли шприци та купу хімічних реактивів.

Виявилося, що наркоманів, за сумісництвом – будівельників, в квартиру вселили роми, які придбали її за довіреністю.

Ситуація на Липківського, 32, квартира 98, непоодинока для Києва. Сусіди кажуть, що квартира довгий час пустувала, поки у неї не знайшлися горе-власники. Часто суперечки за житло тривають роками: у суді важко довести свої права, коли за справу беруться “чорні ріелтори” заодно з власним нотаріусом.

У цьому випадку наймані “власниками” працівники умудрилися за рік затероризувати сусідів, серед яких багато літніх людей, але попри це поліція продовжує ігнорувати безчинства.

Нагадаємо, раніше у Національній поліції посилили підрозділ по протидії наркозлочинності, перевівши у структуру 72 патрульних поліцейських.

На початку березня на Львівщині виявили лабораторію з виготовлення наркотиків.

Олег Виговський

для ІНФОРМАТОРа

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...