Перепрофілювання трудових кадрів без підвищення зарплат – дорога в нікуди, –  Ляшко

Під час засідання Погоджувальної ради Олег Ляшко наголосив на тому, що розвиток економіки неможливий без кваліфікованих трудових кадрів. 

Про відповідну заяву нардепа повідомляє прес-служба РПЛ.

“Уряд минулого тижня заявив, що вони збираються боротися із трудовою міграцією через перепрофілювання кадрів. Це дорога в нікуди. Тому що вони витрачатимуть гроші державного бюджету, готуватимуть трудові кадри, які потім виїжджатимуть у Польщу, Німеччину, щоб заробляти і піднімати їхню економіку”, – заявив лідер Радикальної партії.

Народний депутат зазначив, що трудову міграцію де вдасться зупинити, поки європейські  зарплати будуть набагато вищими за українські.

“Єдина можливість зупинити трудову міграцію – це радикальне підвищення заробітних плат. Яка б не була пенсійна реформа, людина відпрацює усе життя і отримуватиме копійчану пенсію, бо у неї була копійчана зарплата. Це комплексна проблема, яку треба вирішувати через підвищення зарплат і, як наслідок, пенсій. Ми вимагаємо від уряду внести зміни до державного бюджету і суттєво підняти мінімальну зарплату”, – наголосив Ляшко.

Політик наголосив, що підвищення зарплат дасть можливість повернути заробітчан з-за кордону.

“Ми повернемо українців додому і возз’єднаємо сім’ї. Це масштабне відновлення країни: збільшення зарплат, зниження ставок по кредитам і продаж готової продукції, а не сировини закордон. Тоді Україна стане багатою, а українці гідно житимуть у рідній країні”, – підсумував Ляшко.

Нагадаємо, що Ляшко вибиває гроші з Кабміну на ремонт дороги до Маріуполя.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...