Радикальна партія рятує від живодерів коней на Дніпропетровщині

Команда Радикальної партії Олега Ляшка рятує коней на Дніпропетровщині, яких живодер-господар заморив голодом.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив лідер політсили.

Члени Радикальної партії Дніпропетровщини разом з громадськими активістами та журналістами підключилися до порятунку коней на кінно – спортивному комплексі в Орловщині.

До лідера Радикальної партії Олега Ляшка звернулися небайдужі місцеві і волонтери, які вже неодноразово допомагали з кормами і вберігали коней від голодної смерті.

Після цього повідомлення, за дорученням керівника Дніпропетровської ТО Радикальної партії Сергія Рибалки 13 січня на місце одразу виїхав Антон Кумановський, помічник депутата обласної ради від РПЛ Віталія Скворцова.

“Зроблені там фото не потребують коментарів. До такого жахливого стану цих благородних і красивих тварин могли довести тільки нелюді”, – зазначається на сторінці у Facebook Радикальної партії Дніпропетровщини.

“Наполягатиму на якнайшвидшому розгляді в парламенті мого з Viktor Halasiuk законопроекту про радикальне посилення відповідальності за знущання над тваринами”, – зазначив Олег Ляшко.

Нагадаємо, сьогодні політик засудив бездіяльність правоохоронних органів щодо діяльності київського догхантера Олексія Святогора, в будинку якого вибухнула граната.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...