Парламент повинен негайно прийняти закон по бурштину, – Лозовий

Народний депутат Андрій Лозовий звернувся до колег із закликом припинити убивства у Рівненській та Житомирській областях.

Про це заявив з трибуни Верховної Ради народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий.

“Три трупа, щонайменше 15 поранених за останні два дні у мирних областях через перестрілки на ділянках землі багатих бурштином. Повна бездіяльність місцевої поліції”, – заявив депутат.

Політик наголосив, що легалізація видобутку бурштину матиме позитивний вплив на економіку країни.

“Мільярди доларів щороку ідуть не в бюджет, а осідають у кишенях бандитів і контрабандистів. Безконтрольно вирубується ліс. Саме на нас лежить, депутатах, лежить відповідальність. Ми можемо припинити ці розборки і попередити екологічну катастрофу”, – наголосив Андрій Лозовий.

Як повідомлялося раніше, під час перестрілки між бурштинокопачами на Рівненщині вбито людину.  Окрім того, 16 січня в центрі міста Олевськ на Житомирщині стався збройний напад на місцевих жителів. Невідомі з пістолетами та гвинтівками відкрили вогонь по молодих людях, які стояли поблизу однієї з кав’ярень і парковки, а також кинули у натовп гранату. Поліція розпочала кримінальне провадження щодо нічної події в Олевську, внаслідок якої семеро людей зазнали поранень і одна загинула.