Парламент має зупинити антиукраїнську політику уряду, – Мосійчук

Українські парламентарі повинні зупинити низку кроків уряду, які шкодять добробуту громадян та гальмують розвиток національної економіки і промисловості. 

Про це народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук заявив в ефірі ток-шоу «Чиста політика» на 112 каналі.

“Ми все більше стаємо світовим сировинним придатком, звідки вивозиться все, що підлягає обробці.

Якщо уряд нарешті не перейде до політики економічного націоналізму, не почне розвивати власне виробництво та створювати робочі місця – ми перетворимося на країну безробітних.

Політика Уряду є антиукраїнською: вони планують дозволити продавати нашу землю, і тим самим вони торгуватимуть нашими національними інтересами.

Ми є парламентсько-президентською республікою, і парламент нарешті має змусити Уряд або піти у відставку, або змусити працювати в інтересах української нації і держави”, – заявив Мосійчук.

Нагадаємо, сьогодні Олег Ляшко звернувся до міністра економічного розвитку та торгівлі Степана Кубіва з вимогою переглянути тарифи на комунальні послуги в Україні

Парламентар наголосив, що вимагає від уряду негайно проаналізувати механізм утворення нових комунальних тарифів та зрівняти обсяги виплат із реальними економічними можливостями українців.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...