Організатор «тітушок» заявив, що його не затримували у Франції

Підозрюваний в організації груп “тітушок”, в яку входив Юрій Крисін, Армен Саркісян спростував інформацію про його затримання у Франції.

“Я, звичайно, не сумніваюся в професіоналізмі українських правоохоронних структур, але повинен сказати, що інформація про моє затримання у Франції неправдива. Я вже давно не був у Франції, і мене там не затримували”, – заявив Саркісян, – передає LB.ua.

За словами підозрюваного в причетності до вбивства журналіста В’ячеслава Веремія під час Євромайдану, він знаходиться на території Росії.

“Я хотів би потрапити в Європу, але я туди не їжджу”, – зазначив Саркісян.

Він також підтвердив, що має окрім українського паспорта – вірменський, який отримав у відповідь на звернення до відповідних органів. Україну Саркісян покинув у лютому 2014 року.

Крім того, він прокоментував заочні звинувачення правоохоронців, відзначивши, що “вони ще, мабуть, не розібралися та час все розставить на свої місця”.

“Раніше не було потреби, а от зараз – так, буду займатися. Просто я не бачив себе якийсь час в Україні. Я – патріот Донбасу, але зараз живу в Росії. У Європу я наїздився свого часу, Росія мені більше подобається. Я вважаю, що Росія і Україна – один народ, звичайно, є деякі розбіжності, але я сподіваюся, в майбутньому їх усунуть”, – заявив Саркісян.

Раніше повідомлялося, що Інтерпол у Франції затримав Армена Саркісяна, який, за даними українських силових відомств, організовував групи “тітушок” під час Революції Гідності.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...