Опитування показало, скільки українців не підуть у відпустку цього літа

Експерти назвали найпоширеніші варіанти відпочинку серед українців, та скільки із них взагалі не планують йти у відпустку.

Згідно з новим дослідженням Міжнародного кадрового порталу hh.ua, найбільш поширеним варіантом відпустки для громадян України став відпочинок за кордоном, так відповіли 36% респондентів, – повідомляє Ліга.

25% опитаних будуть відпочивати на український курортах. Чверть учасників опитування відзначають, що вони не планують брати відпустку цього літа взагалі. 9% українців розповідають, що їх відпуск пройде на дачі або ж за межами міста.

6% респондентів назвали свій варіант. Зокрема були відзначені такі варіанти відпочинку, як похід, відпочинок біля озера, екскурсії по святинях України. Деякі планують використовувати відпустку не для відпочинку, а для підробітку або взагалі зміни роботи.

Результати опитування показують, що українці відпочивають як закордоном, так і в Україні. Тільки для чверті опитаних нововведення в правилах перетину кордонів з Європою підкоригували плани на відпустку.

Близько 20% респондентів відзначають, що вони протестували або ж збираються протестувати безвізовий режим цього літа.

44% українців відзначають, що вони не зможуть скористатися безвізовим режимом з фінансових міркувань. Вони найчастіше вибирають для відпочинку курорти України.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в липні 2017 року. В опитуванні взяли участь 984 респонденти з різних регіонів України.

Нагадаємо, раніше Google визначив найпопулярніші серед українців курорти.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...